Aspen
Płeć: Pies Data urodzenia: 14.07.2014
Inter Champion, Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2015, V-ce Zwycięzca Europy 2016 i 2017, Zwycięzca Amsterdamu 2017
Champion Polski, Słowacji, Litwy, Zwycięzca Polski 2016,2017,2018 Zwycięzca Klubu 2016,2017,2018
Młodzieżowy Champion Polski, Rumunii, Bundesjuniorsieger 2015, Holland Cup Junior Winner, Amsterdam Junior Winner
Osiągnięcia wystawowe
Data wystawy | Miejsce wystawy | Sędzia | Osiągnięcia psa |
---|---|---|---|
2019-09-28 | Wrocław PL | Luis Pinto Teixtera PT | Lokata I, Doskonały, Zwycięzca Polski 2019 |
2019-08-10 | Sopot PL | Maria Ceccarelli IT | Lok. I Doskonały |
2018-11-18 | Poznań PL | Andrzej Zamoyski | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Polski 2018 |
2018-11-17 | Poznań PL | Zoran Roknic SRB | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, BOG I, Nominacja na Crufts |
2018-10-06 | Jelenia Góra | Dragan Babic SRB | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Rasy, BOG I, BIS I |
2018-09-15 | Wawrzykowizna PL | Elena Balazsovits HU | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Klubu 2018 |
2018-08-19 | Białystok PL | Jerzy Olszewski | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2018-08-11 | Amsterdam NL | Vladimir Piskay SLO | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy |
2018-08-10 | Amsterdam NL | Michael Faulkner USA | Doskonały |
2018-08-09 | Amsterdam NL | Michael Leonard IE | Lok. I Doskonały, Najlepszy Dorosły Pies w arsie, Res. CAC, CACIB |
2018-08-05 | Sopot PL | Jadwiga Niciewicz PL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG I |
2018-08-04 | Sopot PL | Lilija Zizevske LT | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG II |
2018-07-14 | Gorzów Wlkp PL | Olga Grin RUS | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG IV |
2018-07-08 | Gdynia PL | Milan Krinke CZ | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG I, BIS II |
2018-07-07 | Gdynia PL | Francisco Salvador Janeiro PT | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy |
2018-06-23 | Zielona Góra PL | Zoran Roknic SRB | Lok. I Doskonały,Zwycięzca Rasy |
2018-06-10 | Kalisz PL | Marek Czerniakowski | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG I |
2018-05-27 | Ustka PL | Barbara Larska PL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG II |
2018-05-26 | Ustka PL | Andrzej Kazimierski PL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy |
2018-04-21 | Grudziądz PL | Katarzyna Fiszdon | Lok.I Doskonały |
2018-04-21 | Grudziądz PL | Beata Klawińska | Lok. I Doskonały. Zwycięzca Rasy. BOG I, BIS IV |
2018-04-08 | Kaunas LT | Paul Lawless IRL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, CAC, CACIB, BOG III |
2018-04-07 | Kaunas LT | Vytautas Baranauskas LT | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, CAC, CACIB, BOG II |
2017-12-17 | Wilno Lithuania | Colette Muldoon IRL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, CAC, CACIB, BOG II |
2017-12-16 | Wilno Lithuania | Stefan Sinko Slovenia | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, CAC, CACIB, Zwycięzca Grupy, BIS III |
2017-12-10 | Amsterdam NL | Monica Amaral BR | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, CAC, CACIB |
2017-12-08 | Amsterdam NL | Eva Ericson S | Lok. I Doskonały, CACIB |
2017-11-26 | Kielce PL | Andrzej Zamoyski PL | Lok. I Doskonały, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2017-11-05 | Bleiswijk B | Francisco Ruiz Rodriguez ES | Lok. I Doskonały, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, BOG III |
2017-11-04 | Bleiswijk B | R.J. Hjorth N | Lok. I Doskonały, CAC, CACIB, Najlepszy pies w rasie |
2017-10-22 | Poznań PL | Ramune Kazlauskaite LT | Lok. I Doskonały CAC, zwycięzca rasy Zwycięzca Polski 2017 |
2017-10-21 | Poznań PL | Bogusław Chmiel PL | Lok. I Doskonały CAC, zwycięzca rasy |
2017-08-26 | Kijev UA | Leif Herman Wilberg NO | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy |
2017-08-25 | Kijev UA | Paul Stanton S | Lok. II Doskonały, res CACIB |
2017-08-24 | Kijev UA | Davor Javor HR | Lok. I Doskonały, najlepszy pies w rasie |
2017-07-22 | Częstochowa PL | Krystyna Opara PL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy |
2017-07-17 | Będzin PL | Krystyna Opara PL | Lok. I Doskonały, zwycięzca rasy CAC, BOG I, BIS I |
2017-06-10 | Lommel B | Robert Kotlar HU | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Rasy |
2017-06-04 | Gostynin PL | Jadwiga Niciewicz PL | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Rasy BOG II |
2017-05-14 | Łódź PL | Jeff Luscot GB | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Klubu 2017 |
2017-05-13 | Łódź PL | Elena Balazsovits HU | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Rasy, BOG I |
2017-04-30 | Inowrocław PL | Maciej Kozber PL | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca Rasy |
2017-04-29 | Grudziądz PL | Colette Muldoon IRL | Lok. I Doskonały CAC,Zwycięzca Rasy, BOG I, BIS II |
2017-04-29 | Grudziądz PL | John Muldoon IRL | Lok. I Doskonały CAC,Zwycięzca Rasy, BOG I, BIS I |
2017-01-15 | Nitra SK | Zeljko Lozic RS | Lok. I Doskonały CAC,CACIB, Zwycięzca Rasy |
2017-01-14 | Nitra SK | Hans Bierwolf AT | Lok. I Doskonały CAC,CACIB, Zwycięzca Rasy, BOG I |
2016-12-09 | Amsterdam NL | Rachel Dijkhorst-Noij NL | Lok. I Doskonały Res.CAC, Res.CACIB |
2016-12-07 | Amsterdam NL | Marion ten Cate NL | Lok. I Doskonały Res.CAC, Res.CACIB |
2016-11-06 | Bratyslawa SK | Andrzej Kazimierski PL | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2016-11-05 | Bratyslawa SK | Andrzej Zamoyski PL | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2016-10-30 | Poznań PL | Hans Eric Pedersen DEN | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Polski 2016, BOG II |
2016-10-29 | Poznań PL | Marek Czerniakowski | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Najlepszy pies w rasie, Kwalifikacja na Crufts |
2016-10-16 | Dortmund DE | Claus Peter Fricke DE | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2016-10-15 | Dortmund DE | R Nolke DE | Lok. I Doskonały Res.CAC, Res.CACIB |
2016-10-09 | Komarom HU | Judith Korozs-Papp HU | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2016-10-08 | Komarom HU | Charlote Hoier DEN | Lok. I Doskonały, CAC, Res.CACIB |
2016-10-07 | Komarom HU | Milan Krinke SLO | Lok. I Doskonały CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy |
2016-09-18 | Kaltenkirchen DE | Mark Wibier DE | Lok. I Doskonały, CAC, BIS I |
2016-09-17 | Wawrzykowina PL | Karen McDevitt IRL | Lok. I Doskonały CAC, zwycięzca Rasy, Zwycięzca Klubu 2016, BIS II. |
2016-09-11 | Warszawa PL | Ewa Stolarska PL | Lok. I Doskonały CAC, najlepszy pies w rasie |
2016-09-03 | Białystok PL | Mariola Agata Semik PL | Lok. I Doskonały CAC, zwycięzca RASY, BOG I |
2016-08-26 | Brussels BE | Barbara Muller CH | Lok. II Doskonały res CACIB vice zwycięzca Europy 2016 |
2016-08-20 | Leipzig DE | Judith Papp HU | Lok. I Doskonały CAC,CACIB, najlepszy pies w rasie |
2016-08-14 | Toruń PL | Joanna Adamowska PL | Lok. I Doskonały CAC, Zwycięzca RASY, BOG I |
2016-08-07 | Ludwigshafen DE | H. Gullix DE | Lok. I Doskonały CAC,CACIB, zwycięzca rasy |
2016-07-31 | Bremen DE | Susanne Langhorst DE | Lok. I Doskonały CAC zwycięzca rasy BOG II |
2016-07-30 | Bremen DE | Lykourgos Zouboulidis GR | Lok. I Doskonały CAC res CACIB |
2016-07-17 | Koszalin PL | Ewa Stolarska PL | Lok. I Doskonały CAC zwycięzca rasy BOG I BIS IV |
2016-07-03 | Wirges DE | Ann Hodgson GB | Lok. I Doskonały CAC Zwycięzca rasy |
2016-07-02 | Wirges DE | Kevin Young GB | Lok. I Doskonały CAC |
2016-06-24 | Moscow RUS | Rafael de Santiago | Lok. I Doskonały |
2016-06-12 | Ankun DE | Chris Moore AUS | Lok. I Doskonały, Najlepszy pies w rasie |
2016-06-11 | Ankun DE | Jason Moore AUS | Lok. I Doskonały, Najlepszy pies w rasie, BIS II |
2016-06-04 | Świerklaniec PL | Bożena Czempas-Chowaniec PL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BIS I |
2016-05-15 | Seva, Barcelona ESP EuroOES | Pauline Mills UK | Lok. I Doskonały res. CAC |
2016-05-07 | Dortmund DE | Peter Machetanz DE | Lok. I Doskonały CAC, res. CACIB |
2016-04-24 | Lingen DE | Hassi Assenmacher-Feyel DE | Lok. I Doskonały Zwycięzca Rasy, BOG I |
2016-04-17 | Inowrocław PL | Grzegorz Robak PL | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG I, BIS III |
2016-04-10 | Nowy Dwór Mazowiecki PL | Peter Hursanyi HU | Lok. I Doskonały, Zwycięzca Rasy, BOG II |
2016-02-28 | Bornhagen DE | Irene Crane-Duplock GB | Lok. I Doskonały CAC |
2016-02-27 | Bornhagen DE | Leila Bull GB | Lok. I Doskonały CAC |
2016-01-24 | Verl-Kaunitz DE | Gloria Wagner LUX | Lok. II Doskonały |
2016-01-22 | Eindhoven NL | Anita Gielissen NL | Lok. I Doskonały, CAC,CACIB, zwycięzca rasy |
2015-12-13 | Amsterdam NL | Michael Koot NL | Lok. I Doskonały Zwycięzca młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Amsterdamu |
2015-12-11 | Amsterdam NL | Mark Wibier DE | Lok. I Doskonały Zwycięzca młodzieży, Najlepszy pies w rasie. Holland Cup Junior Winner |
2015-10-18 | Dortmund DE | Kerstin Selle DE | Lok. I Doskonały, Zwycięzca młodzieży, Bundesjuniorsieger 2015 CRUFTS nominations |
2015-10-17 | Dortmund DE | L.M. Calado Catalan POR | Lok. I Doskonały, Zwycięzca młodzieży |
2015-10-04 | Rybnik PL | Andrzej Zamoyski PL | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w Rasie |
2015-09-20 | Bełchatów PL | Ewa Stolarska PL | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w Rasie,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu,BIS Junior |
2015-09-12 | Warszawa PL | Khalil El Mohtar PL | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, BIS Junior |
2015-09-06 | Oslo NO | Leif Raignar Hjorth NO | Lok. I Doskonały, Zwycięzca młodzieży, Mł. Zwycięzca Europy 2015 |
2015-09-05 | Oslo NO | Hellen Harris GB | Lok. I Doskonały, Zwycięzca młodzieży |
2015-08-30 | Białystok PL | Molmar Zsolr ROM | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, BIS Junior II, BOG III |
2015-08-09 | Toruń PL | Iwona Giczela PL | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w rasie, Zwycięzca Rasy , BIS Junior I |
2015-07-11 | Warszawa PL | John Walsh IRL | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w rasie |
2015-06-14 | Wąwolica PL | Adam Janowski PL | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w rasie, Zwycięzca Rasy |
2015-05-31 | Sibiu ROM | Rui Oliveira POR | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w rasie, Zwycięzca Rasy |
2015-05-30 | Sibiu ROM | Sanja Vretenicic | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w rasie, Zwycięzca Rasy |
2015-05-30 | Sibiu ROM | Petru Muntean ROM | Lok. I Doskonały, Najlepszy Junior w rasie, Zwycięzca Rasy |
2015-05-03 | Łódź PL | Regina Blessing D | Lok. I Doskonały, Najlepszy junior w rasie |
2015-03-15 | Przemyśl PL | Nebojsa Savicic SRB | Wybitnie obiecujący, Najlepsze szczenię w rasie, BIS Puppy |